ПРАТ «Кіровоград-Авто» є офіційним дилером КІА , ЗАЗ, Chevrolet , Chery , Lada і працює відповідно до високих вимог, які надає своїм дилерам виробник. Ми пропонуємо автомобілі, які максимально адаптовані до кліматичних та дорожніх умов України.

0


Обслуговування Вашого автомобіля здійснюють професійні механіки високої кваліфікації, що володіють останніми технологічними досягненнями в області обслуговування автомобілів, постійно проходять навчання в навчальних центрах. 

 0

 

Надаємо нову послугу - аерографія - один з кращих способів прикрасити і перетворити ваш автомобіль. Працюємо тільки з високоякісними матеріалами. Ми  пропонуємо Вам індивідуальний підхід і роботу з урахуванням всіх можливих побажань, щоб автомобіль став саме таким, яким Ви собі його уявляли.

 

Аерографія на авто - це особлива техніка покриття поверхні художнім малюнком, методом розпилення під тиском фарби.

Аерографія є самим ефектним способом виділити свій автомобіль, підкреслити його індивідуальність і привернути до себе додаткову увагу. Абсолютно різні творчі ідеї можуть бути нанесені на обрані поверхні Вашого автомобіля.

Крім того, необхідно додати, що аерографія на автомобілі це не тільки витвір мистецтва, а й відмінний протиугінний засіб. Автомобіль з аерографією завжди виділяється з потоку машин, тому завжди помітний і звертає на себе увагу.

 

Якщо Ви бажаєте стати власником унікального і єдиного в своєму роді автомобіля, ми чекаємо Вас.

 

Обслуговуючий персонал ПРАТ «Кіровоград-Авто» постійно підвищує свій професійний рівень, проходить спеціальну підготовку за новітньою методикою. Наші висококваліфіковані продавці- консультанти і сервіс- консультанти СТО дадуть відповідь на будь -які Ваші запитання з технічних характеристик, умов придбання , обслуговування і ремонту автомобілів.

 

Одним з наших головних принципів є уважне та відповідальне ставлення до всіх Ваших побажань щодо вибору , придбання і обслуговування автомобіля.

 

Контактна інформація:

телефони:

(0522) 32-20-31, 067-550-83-48 - стіл замовлень

(0522) 35-63-76 - відділ гарантії