Протачування дисків Кіровоград-АВТО

Будь-які проблеми з гальмівними дисками є вагомою причиною для термінового звернення в автосервісний центр "Кіровоград-АВТО". Ми знаходимося за адресою: вул. Героїв Маріуполя, 123, та будемо раді допомогти Вам вирішити проблему з гальмівною системою вчасно та професійно.

 

 

Як працює гальмівна система?

За зупинку транспортного засобу відповідає спеціальна система, котра складається з двох важливих частин – гальмівних колодок і дисків. При натисканні на педаль гальма металевий диск перетворює вивільнену кінетичну енергію на теплову. Це змушує колодки притулятися до диска, сповільнюючи колесо. Для підвищення гальмівної здатності диски оздоблені спеціальною системою вентиляції, яка нагадує перфорацію. Завдяки цьому диск краще охолоджується та очищається.

Нові диски та колодки пристосовуються одне до одного та трохи шліфуються прямо в дорозі. Рекомендуємо перші кілька місяців з моменту купівлі нового авто або повної заміни гальмівної системи не гальмувати занадто різко. Краще дати їй самостійно відшліфуватися.  

 

Причини виходу з ладу колодок та дисків 

Через сильне тертя виникає надмірне навантаження на металеву поверхню диска, він стає тоншим, піддається нерівномірному зносу та з часом може гірше виконувати свої функції.

Колодки та диски потребують регулярної діагностики, а згодом – повної заміни або ремонту. Проточування гальмівних дисків допоможе на деякий час подовжити строк їхньої служби, але рано чи пізно міняти всю систему все ж доведеться. 

 

Чому можуть відмовити гальма?

Постійне прискорення, різке гальмування, проїзд по вибоїнах і калюжах – все це чинить негативний вплив на всі системи автомобіля. При різкому гальмуванні температура поверхні металевих дисків сягає 450 градусів. Якщо такий гарячий метал раптом потрапить в холодну калюжу або наїде на кучугуру, через різке охолодження може статися теплова деформація гальмівних дисків. На металі з'являться іржа, нерівності, сколи та інші серйозні ураження. Це може призвести до проблем з гальмами, викликаних бічним биттям.

 

Які сигнали подає авто при проблемах з гальмами: 

  • при гальмуванні відчувається вібрація та ривки; 
  • машина свистить та видає нетипові звуки;
  • гальма блокуються при навіть дуже легкому натисканні на педаль;
  • диски нерівномірно стираються;
  • виникає шум під час роботи гальм.

Проточування гальмівних дисків вирішить ці проблеми без повної заміни дисків на нові, а значить дозволить зекономити кошти на покупці нових запчастин та дасть деякий запас часу до повноцінної заміни системи.

 

 

Чим допоможуть майстри АЦ “Кіровоград-АВТО”?

Не всі автовиробники дозволяють проводити таку процедуру, до того ж не у всіх випадках вона може бути корисною. Фахівці "Кіровоград-АВТО" працюють на високотехнологічному та дорогому обладнанні, яке дозволяє надати комплекс послуг та усунути деякі дефекти. 

Проточування дисків відбувається наступним чином. На спеціальному обладнанні фахівець знімає тонкий шар металу, буквально кілька мікронів. Це дозволяє прибрати всі нерівності та канавки. Потім вже вручну поверхня шліфується до блиску, а готову деталь повертають на місце. 

Аби запобігти ураженню важливих систем авто, радимо звернути увагу на стиль Вашого водіння, адже від цього залежить результат щойно проведеного ремонту.