Про автоцентр

Автосервісний центр «Кіровоград-АВТО», який входить до складу Української Автомобільної Корпорації - це найбільший і досвідчений оператор ринку нових автомобілів, а також сервісних послуг в регіоні. Високі стандарти обслуговування, якість послуг, що надаються, відсоток задоволених клієнтів - все говорить на користь «Кіровоград-АВТО», коли мова заходить про вибір місця для покупки або обслуговування автомобіля.

«КІРОВОГРАД-АВТО» ПРОПОНУЄ:
ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР KIA, Chery, JETOUR:

Автосервісний центр «Кіровоград-Авто» є найбільшим мультибрендовий автоцентром в Кіровоградській області і повністю відповідає високим стандартам, які висувають до своїх партнерів всесвітньо відомі бренди KIA, Chery і JETOUR. Завдяки тому, що площа шоу-руму становить понад 900 квадратних метрів клієнти можуть в комфортній обстановці познайомитися з модельним рядом трьох автомобільних брендів. Ми пропонуємо широкий вибір моделей з урахуванням Ваших побажань і бюджету, на який Ви розраховуєте. Який би автомобіль Ви не обрали, Ви точно залишитеся задоволені покупкою!

АВТОБУСНА І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА:

Власний автомобіль завжди надає більше свободи. А що, якщо Ви бізнесмен, і займаєтеся перевезенням пасажирів? Або ж Ви власник агрофірми, основним профілем якої є вирощування сільськогосподарських культур? Автосервісна центр «Кіровоград-АВТО» пропонує рішення! Автобусна техніка Запорізького автомобілебудівного заводу, представлена ​​кількома моделями, для здійснення перевезень пасажирів на міських або приміських маршрутах, відмінно поєднує експлуатаційні характеристики, якість і вигідну ціну. У той же час широкий модельний ряд тракторів південнокорейського виробника LS Tractor дозволить Вам підібрати ідеальний варіант, відповідно до масштабів та профілю Вашого агробізнесу.

КВАЛІФІКОВАНИЙ СЕРВІС:

Необхідність забезпечувати високоякісне технічне обслуговування - невід'ємний елемент володіння автомобільною технікою. Особливо, якщо врахувати, наскільки складніше стала конструкція автомобіля, регламентне обслуговування, гарантійний або пост-гарантійний ремонт повинен виконуватися виключно фахівцями високої кваліфікації. Автосервісний центр «Кіровоград-АВТО» має всі ресурси, щоб забезпечити виконання не тільки поточного обслуговування, а й відновного ремонту після ДТП. Не варто шукати альтернативу офіційному сервісу, який вже давно зрівнявся за цінами у неофіціалів, при цьому, зберігши таку перевагу, як гарантія!

ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ:

Напевно, останнє, на чому варто економити - це безпека. І це справедливо, в першу чергу, при виборі запасних частин, які будуть використовуватися при ремонті або ж обслуговуванні автомобіля. Щоб забезпечити нашим клієнтам оперативний ремонт, автосервісний центр «Кіровоград-АВТО» має в своєму розпорядженні склад, де постійно підтримується асортимент запасних частин до автомобільної техніки KIA, Chery, JETOUR, ZAZ і LS Tractor. Якщо ж вузол користується невеликим попитом, ми замовимо і доставимо сертифіковану оригінальну запасну частину протягом декількох днів.

ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ:

Наявність страховки, особливо, якщо мова про «автоцивілку», обов'язкова для кожного автовласника. КАСКО ж, це добровільний, але все ж, дуже і дуже бажаний атрибут, що забезпечує спокій і комфорт клієнта. Те ж саме можна сказати і про кредитування: буває так, що автомобіль потрібен прямо зараз, а вся сума, вказівки на ціннику, з'явиться тільки протягом року. Автосервісна центр «Кіровоград-АВТО» надає повний спектр послуг, пов'язаних з фінансовою складовою при покупці автомобіля: страхування, кредитування, лізинг - це все доступно у нас, а банки-партнери пропонують дійсно вигідні та прозорі програми!