Антикорозійна обробка Кіровоград-АВТО

Корозія – це неминучий процес, якому з часом піддаються всі металеві вироби, і деякі автомобільні деталі, на жаль, теж не виняток. Особливу увагу слід приділити прихованим поверхням автомобіля, таким як виїмки та днище автомобіля, де іржу важко помітити без спеціального обладнання. Але вона існує і поступово руйнує Ваш автомобіль. Чи можливо це виправити і як?

 

 

Які види антикору використовуються в АЦ "Кіровоград-АВТО"

Ми користуємося лише якісними та сертифікованими антикорозійними сумішами. Професійні витратні матеріали та суміші схвалені заводами виробниками, а отже  працюють найкращим чином.

Вони відрізняються складом і способом застосування. Наприклад, суміш для захисту металевих частин автомобіля має спеціальний склад, який додатково захищає поверхню від негативного впливу вологи на метал і перешкоджає подальшій корозії. Ми використовуємо різні види захисних рідин для захисту зовнішніх і внутрішніх поверхонь автомобіля.  

Суміші для захисту зовнішньої поверхні машин спеціально створені для обробки кузова автомобіля, днища та верхніх арок коліс. Захисне покриття кузова випускається у вигляді еластичної суміші з дуже високим ступенем адгезії, котра може витримати додаткові механічні навантаження. В складі цих засобів є ПВХ, каучук, бітум та рідкий пластик. 

Рідиною однорідної текстури обробляють приховані поверхні, такі як шви і стики, пороги, крайки дверей. Виготовляються вони на основі масла і парафіну. Ці рідини дуже пластичні, легко досягають важкодоступних місць, а при затвердінні утворюють міцну еластичну плівку, яка забезпечує додатковий захист від корозії.

 

Як правильно нанести антикор 

Брудні поверхні потрібно ретельно очистити від дорожнього бруду та залишків автомобільних рідин. Потім суху поверхню знежирюють і ретельно обробляють вручну, повторюючи процедуру 3-4 рази, кожного разу дочекавшись повного висихання. 

Антикор наноситься під тиском за допомогою спеціальних розпилювачів. На поверхні з великою площею, до яких є вільний доступ, антикор напилюється в декілька шарів фарбопультом. Скриті поверхні обробляються під тиском довгими розпилювачами-щупами, що мають вигляд трубки.

 

 

Переваги цієї процедури в АЦ "Кіровоград-АВТО":

  • ми обробляємо навіть важкодоступні місця завдяки спеціальним інструментам в нашому арсеналі; 
  • антикор ефективний проти вже існуючої іржі та запобігає появі нової; 
  • суміш висушує поверхню та забирає з неї зайву вологу;
  • поверхня стає більш захищеною;
  • засіб допомагає уникнути утворення нових подряпин;
  • подовжує життя запчастин та допомагає рідше звертатися в автосервіси.

 

Суміші з антикорозійним ефектом можна наносити на поверхні як повністю, так і частково. Майстри АЦ "Кіровоград-АВТО" гарантують дотримання технологій, ретельне нанесення захисного шару з використанням спецобладнання, професійний сервіс та демократичні ціни. Ми знаходимося за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Героїв Маріуполя, 123.