Діагностика Кіровоград-АВТО

Всі автомобілі оснащені високотехнологічною електронікою, яка полегшує керування транспортним засобом. Вона здатна допомогти водієві визначити, чи є проблема з системою, завдяки умовним маркерам, які світяться на дисплеї. Автомобіль індивідуально сканує параметри системи та подає сигнал на дисплей. Вам залишається лише вчасно відреагувати на це і привезти автомобіль для перевірки на СТО. 

 

 

Як ми діагностуємо Ваші авто?

Перевірка систем авто в автосервісному центрі “Кіровоград-АВТО” виконується із залученням спеціального зчитувального пристрою, на якому встановлені вузькопрофільні програми, призначені виключно для діагностичних завдань. 

У деяких випадках для діагностики помилок використовується сканер. Швидко та точно він аналізує всі системи автомобіля та надсилає дані на наш комп’ютер. Спеціальна програма обробляє ці дані та робить розрахунки і висновки щодо роботи всіх важливих систем автомобіля. 

 

Які параметри бере до уваги комп'ютер та що саме аналізує:

  • роботу двигуна та системи його керування;
  • роботу коробки передач;
  • параметри гальмівної системи;
  • дані системи стабілізації;
  • продуктивність системи безпеки;
  • якість управління допоміжними пристроями;
  • роботу системи регулювання сидінь і автоматичного блокування дверей;
  • розподіл крутного моменту між осями і колесами.  

 

Професійна діагностика авто в АЦ "Кіровоград-АВТО"

В наших автосервісах всі автомобілі перевіряються за допомогою сучасного обладнання, такого як діагностичні сканери, багатофункціональні стенди та портативні зчитувальні пристрої. 

Як саме відбувається автодіагностика на сучасному обладнанні? Спершу до спеціального гнізда всередині автомобіля підключається сканер помилок, котрий аналізує дані. В разі виявлення незначних помилок можна видалити їх з системи. Але якщо сканер знайшов щось вагоме, потрібен тільки повноцінний ремонт.

 

Як надовго доведеться залишати авто в АЦ "Кіровоград-АВТО"?

Чек-лист авто проводиться на сучасних пристроях, тому займає ця процедура якихось 20-30 хвилин. Спочатку ми перевіримо генератор, акумулятор та силові компоненти всередині. Потім перемістимо транспортний засіб на спеціальний стенд для більш детального аналізу в реалістичних умовах, а саме – проскануємо його системи із запущеним двигуном. Такі випробування називаються динамічними. На підставі отриманих даних фахівець робить висновки про стан автомобіля та визначає подальші плани проведення ремонтних робіт.  

 

 

Переваги діагностики автомобіля в АЦ "Кіровоград-АВТО” на вул. Героїв Маріуполя, 123.

Наші співробітники проходять ретельний відбір і постійно підвищують свою кваліфікацію, щоб мати змогу працювати на обладнанні нового покоління. Автовиробники висувають суворі вимоги щодо кваліфікації майстрів автосервісних центрів, саме тому навчання і практика – це значна частина нашої роботи. 

Чіткі алгоритми роботи дозволяють нам виявляти всі несправності та потенційні проблеми в найкоротші терміни. Це зменшує фінансові витрати та значно скорочує час огляду авто, необхідний для введення транспортного засобу в експлуатацію.