Обов'язковий технічний контроль Кіровоград-АВТО

Майстри автосервісного центру “Кіровоград-АВТО” пропонують Вашій увазі повний спектр автомобільних ремонтних робіт. Ми не лише знайомі з новітніми технологіями та маємо найсучасніше діагностичне обладнання, але й відстежуємо законодавчі акти, що стосуються нашої сфери діяльності, та в курсі всіх змін щодо них. Тож якщо Вам потрібно пройти технічний контроль, ласкаво просимо до нас: м. Кропивницький, вул. Героїв Маріуполя, 123 (в напрямку Кільцевої дороги).

 

 

Що таке обов'язковий технічний контроль та як він відбувається?

Регламент таких робіт визначено чинним законодавством України. Перевірка проводиться дуже ретельно, в ході якої звертається увага буквально на кожну деталь Вашого транспортного засобу. Тож ми оглянемо та оцінимо технічний стан: 

  • транспортного засобу загалом; 
  • системи управління; 
  • коліс та шин;
  • зовнішніх світлових приладів; 
  • світлопропускання скла; 
  • газобалонного обладнання, інших систем, які стосуються безпеки руху та навколишнього середовища. 

 

Які транспортні засоби підлягають обов'язковому технічному контролю?

Технічний контроль є обов’язковим, якщо транспортний засіб бере участь у дорожньому русі та підлягає реєстрації в територіальному органі МВС України.

Якщо автомобіль переходить до нового власника і перереєстровується на його ім’я, необхідно протягом 10 днів пройти техогляд, щоб переконатися, що всі документи в порядку.

Крім того, в нашій майстерні Ви можете провести техогляд автомобіля, який потрапив в ДТП, в результаті якого перевіряються такі важливі деталі, як гальмівна система автомобіля, механізм рульового колеса, підвіска, пошкоджені елементи тощо. Якщо під час руху водій помітив незвичайну поведінку свого автомобіля та вважає, що це може становити небезпеку на дорозі, йому слід якомога швидше звернутися до авторизованого сервісного центру.

 

Як часто рекомендовано проходити обов'язковий технічний контроль в АЦ “Кіровоград-АВТО”?

Порядок проведення технічного огляду визначається Кабінетом Міністрів України. Для нових автомобілів, придбаних в автосалонах, перший технічний огляд може бути проведений протягом чотирьох років з дати реєстрації. Наступні техогляди відбуваються кожні два роки. Якщо автомобіль використовується для щоденної їзди, перевозить важкі вантажі або зареєстрований для роботи в таксі, техогляд має проводитися раз на рік.

 

 

Як відбувається перевірка та що для неї потрібно?

Для проходження технічного огляду потрібен сам автомобіль, посвідчення особи власника і талон техогляду.

Техогляд починається із запису марки, моделі та модифікації автомобіля, кольору і реєстраційного номера. Все це заноситься в базу даних. Потім, під час більш детального огляду, експерти визначають, чи були встановлені додаткові елементи, не передбачені виробником (наприклад, тонування скла, турбіна, елементи зовнішнього дизайну).

Далі до роботи залучаються вузькопрофільні спеціалісти. В ході процедури вони визначать робочий стан гальмівної системи, системи керування (наявність тріщин, деформацій, шумів), перевірять, чи нічого не заважає керувати машиною (працездатність склоочисників та стан дзеркал), звернуть увагу на роботу фар, проведуть діагностику підвіски, шин та коліс, зроблять висновки щодо роботи двигуна та інших важливих компонентів – ременя безпеки, подушок тощо. Обов'язкова наявність аптечки водія, а якщо автомобіль вантажний, то і вогнегасника.

 

Якщо в ході огляду не було виявлено суттєвих порушень, процедура займає до 40 хвилин.

В АЦКіровоград-АВТО” ми виконуємо послугу обов'язкового технічного контролю авто згідно з усіма стандартами та з дотриманням всіх вимог чинного законодавства України. Наші кваліфіковані майстри нададуть повний спектр послуг та гарантують якість виконаних робіт.