Обслуговування КПП Кіровоград-АВТО

Коробкою передач називається автомобільна трансмісія, яка передає потужність від двигуна внутрішнього згоряння до коліс. Діапазон частот крутного моменту залежить саме від КПП. Існує три основних типи коробок: ступінчасті, безступінчасті та комбіновані. Пропонуємо розібратися, чим вони відрізняються і які найбільш затребувані. 

 

 

Типи та відмінності коробок передач

Ступінчастий тип коробки передач. До нього відноситься всім нам відома механічна коробка передач. Існує й система «робот», яка чимось подібна до механіки. Основна їх відмінність у типі керування: якщо в механіці швидкість регулюється вручну, то «робот» має гібридний тип управління, він більш сучасний та автоматизований.

Безступінчастий тип коробки передач. До нього належить КПП варіатор. Він чимось подібний на автоматичну коробку передач, має чотири режими перемикання трансмісії та дві педалі. Основна його відмінність – велика кількість режимів автоматичного перемикання швидкостей. Окрім цього, авто на варіаторі рухається дуже плавно. Крутний момент тут передається через ремінь або ланцюг, що обертається навколо конусів. Співвідношення конусів змінюється динамічно, в залежності від зміни швидкості руху авто. Коробка варіатора не призначена для складних або грунтових доріг, оскільки ризикує перегрітися або зламатися. Варіатор здебільшого встановлюють на компактні малолітражні авто, а автоматична коробка передач підходить для великих і потужних марок.

Комбінований тип коробки передач. Автомат – найпопулярніша та найзручніша система перемикання швидкостей. За зчеплення в ній відповідає гідротрансформатор, котрий забезпечує безступінчастий принцип зміни крутного моменту. Сучасні АКПП можуть бути оздоблені вісьмома ступенями, це забезпечує плавне перемикання швидкостей і високу надійність роботи всієї системи.

 

Ремонт, заміна та обслуговування КПП в АЦ “Кіровоград-АВТО”

Коробки передач потрібно обслуговувати своєчасно. Для цього ми проводимо ретельну діагностику рівня мастила. Це допомагає визначити стан системи та уникнути несподіваних збоїв під час руху.

Заміна мастила в КПП здійснюється в автосервісному центрі "Кіровоград-АВТО" професійними майстрами. Самостійно робити це не рекомендується, краще звернутися до професіоналів.

Щоб замінити мастило в коробці передач, для початку треба вилити все відпрацьоване мастило і ретельно промити резервуар. Для таких цілей використовують, наприклад, мінеральну оливу, котра прекрасно очищає стінки внутрішньої поверхні ємності від залишків відпрацьованого матеріалу. Для більш ретельного очищення можна на кілька хвилин включити мотор та залишити працювати. Далі мінеральну оливу зливають і на її місце заливають якісне моторне мастило. Наші співробітники підберуть Вам індивідуально тип та марку рідини.

Якщо коробка передач вимагає більш складного ремонту, її слід повністю розібрати і пройти діагностику. Старі запчастини замінюються на нові. Вони повинні бути сертифіковані та затверджені відповідно до правил виробника.

 

 

Ремонт коробок передач ми проводимо на професійному обладнанні, котре потребує підготовки кадрів. Завітайте до нашого авторизованого автомобільного сервісу "Кіровоград-АВТО", що знаходиться у місті Кропивницький на вулиці Героїв Маріуполя, 123 (рухатись в напрямку Кільцевої)

З нами Ви неодмінно отримаєте позитивне враження від спілкування та консультацій, повний спектр послуг, вчасно виконану роботу, а також уважне ставлення до всіх деталей.