Розвал-схождення 3D Кіровоград-АВТО

Регулювання кутів установки передніх і задніх коліс – один з напрямків роботи автосервісного центру “Кіровоград-АВТО”. Звернувшись до нас, Ви отримаєте професійну консультацію щодо роботи Вашого авто, а також якісно виконану роботу з розвалу-сходження. 

 

 

Що таке розвал-сходження?

Процедуру розвалу-сходження проводять тоді, коли транспортний засіб не здатен їхати прямо навіть на дуже рівних дорогах. Причиною такої поведінки можуть бути невідрегульовані кути положення коліс відносно вертикальної та горизонтальної осей. 

Майстри АЦ “Кіровоград-АВТО” виправляють цю похибку і встановлюють кути коліс у відповідності до специфікацій виробника автомобіля. Такий метод усуває причини деформації покришок внаслідок нерівномірного зносу їх поверхні. Пам'ятайте, що саме пошкоджені покришки можуть призвести до неприємних наслідків на дорозі, тож радимо подбати про себе та вчасно звертатися по професійну допомогу.

 

Коли потрібна діагностика транспортного засобу? 

Робітники автосервісного центру “Кіровоград-АВТО” радять проходити діагностику авто кожні 15-30 тисяч кілометрів пробігу. Зверніть увагу, що нові авто потребують більш ретельного формування правильного кута коліс, адже автомобільні деталі, котрі щойно зійшли з конвеєра, ще не притерлися одна до одної. Притирання відбуватиметься природно під час руху, тож бажано завітати до нас через 5000 км пробігу для корекції кутів.

Коли обкатка ходової частини машини пройдена, процедура проводиться за вищевказаним стандартом. Важлива порада: привозити авто одразу після сезонної заміни гуми. Якщо було серйозне втручання, ремонт підвіски тощо, тоді розвал-сходження варто робити двічі на рік. 

 

 

Діагностика в форматі 3D покроково

Новий метод у сфері технічного обслуговування авто, який називається розвал-сходження 3D, проводиться на новітньому обладнанні з використанням сучасних комп'ютерних технологій. Майстрам більше не доводиться робити спеціальні вимірювання та обчислення вручну, тепер завдяки сучасним програмам цей процес швидкий і високоточний. 

Автосервісний центр “Кіровоград-АВТО” проводить діагностику на сучасному технологічному стенді, що дозволяє відтворити тривимірну модель-проекцію авто за допомоги точок-мішеней, встановлених на колесах. Отримані дані відправляються на комп'ютер для подальшого аналізу. В ході обчислення ми порівнюємо параметри Вашого авто з тими, що вказані в рекомендаціях виробника. Далі виявляємо похибки, а вже після цього фахівці отримують рекомендації щодо налаштувань геометрії ходової частини та розпочинають ремонт. 

Для досягнення оптимальних характеристик керування кути вирівнювання коліс можуть бути змінені поза специфікаціями виробника. Визначаються допустимі кути та похибки індивідуально, а при калькуляції ми враховуємо марку авто, його вагу, умови експлуатації тощо.

Наш автосалон знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Героїв Маріуполя (колишня Генерала Родимцева), 123. Будемо раді Вам допомогти!