Шиномонтаж Кіровоград-АВТО

Професійного шиномонтажу рано чи пізно потребують всі транспортні засоби. Зазвичай до комплексу таких робіт відносять монтаж та демонтаж автошин легкових і вантажних авто, 3D-балансування, сезонну заміну покришок, накачування коліс тощо. Поняття шиномонтаж – дуже обширне, тож пропонуємо розібратися з цим питанням трохи детальніше.

 

 

Як обрати саме своє СТО?

Шиномонтажні майстерні знаходяться всюди, буквально в кожному кварталі та навіть в гаражах. Але при виборі автосервісу перш за все радимо звертати увагу на обладнання, яке використовують майстри у своїй роботі.

Автосервісний центр “Кіровоград-АВТО” приділяє особливу увагу оздобленню наших майстерень. Тут Ви не знайдете застарілого обладнання та непрацюючих комп'ютерних програм. Лише завдяки передовим технологіям можна провести діагностику зносу шин та діагностику стану дисків, визначити шляхи розв'язання проблем та усунути їх швидко та якісно. Окрім того, автодіагностика та супутні ремонтні роботи вже давно вийшли за рамки майстерень та суто ручної роботи. Все частіше ми використовуємо комп'ютерний аналіз, опановуємо найсучасніші програми та технології аби надавати своїм клієнтам сервіс, на який вони заслуговують. 

Кадри також дуже важливі. Тому професіоналізму майстрів ми приділяємо ще більшу увагу. Людський фактор грає чи не найголовнішу роль в ремонті авто, адже навіть найменша помилка в такій роботі просто неприпустима. 

 

Які послуги пропонує шиномонтаж в АЦ “Кіровоград-АВТО”?

Ми пропонуємо весь спектр послуг, що відносяться до ремонту покришок та коліс. На перший погляд робота виглядає простою, але навіть правильне зняття та установку шин на диски майстер має робити якісно та з розумінням справи. 

Також ми пропонуємо послугу “перевзування” авто. Це робиться не лише в разі зміни сезонів, але й з інших причин: застарілі покришки, наїзд на скло або цвях, виникнення шишок на гумі і т. п. 

Пропонуємо також дуже популярну послугу серед наших постійних клієнтів – зберігання покришок на визначений термін. Додаткова послуга зберігання шин – це зручно, комфортно і дуже сучасно. Тільки уявіть, скільки місця можна звільнити, здавши покришки на зберігання в спеціально відведене для цього місце.

Оперативність та якість заміни шин залежить від багатьох факторів, один з яких – ретельна підготовка до подальшого ремонту, тобто мийка коліс. Чисті та охайні колеса допоможуть майстру швидше знайти погрішності на поверхні та тим самим зекономити Ваш час.

Ще одна дуже популярна послуга – балансування коліс. Вона передбачає правильний розподіл навантаження на колеса в момент руху машини по дорозі. 

Ремонт шин – це комплекс робіт, який ми виконуємо після ретельного дослідження причин зносу покришок. Буквально за кілька хвилин ми допоможемо позбутися порізів, проколів та інших ушкоджень. Ми швидко знаходимо місце ураження, після чого накладаємо так звані латки, котрі здатні подовжити термін служби старих шин. Для реставрації гуми зазвичай використовується нагрітий каучук, котрий під впливом високих температур перетворюється на пластичну масу. 

Накачування коліспослуга, котра дозволяє оперативно повернути нормальний тиск в шинах. Накачування покришок до необхідного рівня триває кілька хвилин, і Ваше авто знову готове до тривалих поїздок.

 

 

АЦ “Кіровоград-АВТО” гарантує такі переваги своїм замовникам:

  • робота на професійному спеціалізованому обладнанні;
  • дотримання температурних умов на складі зберігання покришок;
  • бездоганна репутація та сотні задоволених клієнтів;
  • індивідуальний підхід до кожного;
  • висококваліфіковані співробітники.

Ми з задоволенням надамо Вам всі необхідні послуги по ремонту Вашого транспортного засобу. Нам довіряють замовники вже понад 30 років, тож чекаємо і на Вас в місті Кропивницький Кіровоградської області за адресою: вул. Героїв Маріуполя (колишня Генерала Родимцева), 123.

Детальну інформацію можна також отримати за телефонами: 

  • +38 (067) 550-83-46
  • +38 (067) 550-83-61
  • +38 (067) 550-83-53
ТЕЛЕФОН СЕРВІСУ:
+38 (067) 550-83-46