Заміна ГРМ Кіровоград-АВТО

За плавний рух машини відповідає газорозподільний ремінь (ГРМ). Він координує рух колінчастого і розподільного валів і синхронізує їх роботу. Завдяки йому відбувається злагоджена робота системи двигуна, яка відкриває і закриває клапани саме в ті секунди, що відповідають положенням поршнів.

Коли в циліндрі спалахує паливо, поршень рухається вниз та повертає колінвал, який синхронно рухає розподільні вали за допомогою ременя ГРМ. Злагоджена робота клапанів залежить від безперебійної роботи поршнів, колінвала та ременя. Впускні клапани закриваються, а випускні відкриваються. Цей рух відбувається циклічно.

 

 

Про ремінь ГРМ детальніше 

Нова або щойно відремонтована машина їздить рівно, без шуму та поводиться на дорозі ідеально. Але коли хоча б один компонент двигуна виходить з ладу, вся система починає працювати з похибками. Ремінь ГРМ з часом розтягується, через це двигуну не вистачає потужності працювати на повну. В результаті при запуску машина може довго реагувати, їздити ривками, вібрувати та подавати інші специфічні сигнали, котрі свідчать про можливу необхідність заміни ременя ГРМ.

Варто пильно слідкувати за цілісністю ременя ГРМ. У разі будь-яких порушень клапани можуть завмерти в одному положенні, але при цьому колінвал обертатиметься за інерцією на високих швидкостях, а поршні продовжать рух догори, до повного контакту. Внаслідок цього виникнуть проблеми в роботі головки циліндра, або можуть отримати пошкодження поршні та клапани. 

Ремонт цих компонентів може бути досить дорогим, але сучасні двигуни все частіше мають спеціальні отвори в поршнях, щоб мінімізувати контакт з іншими запчастинами. Це означає, що сам ремінь можна замінити за необхідності, а навколишня система не вийде з ладу, бо зібрана автономно.  

 

Чи можна самостійно зрозуміти, що порвався ремінь ГРМ?

Не завжди це можна помітити без спеціального обладнання. А все тому, що на більшості марок автомобілів ремінь надійно захований під кришкою. Коли рветься ремінь, авто може працювати нерівно, з-під капота доноситимуться дивні звуки, з'являться підозрілі запахи, може протікати олива або виникнути дим. 

 

 

Як виправляють проблему спеціалісти "Кіровоград-АВТО"?

Якщо порвався ремінь ГРМ, Вам знадобиться професійна допомога. Ми частково розберемо двигун за допомоги спеціальних інструментів та сучасної техніки. Всі комплектуючі, які ми використовуємо для ремонту, випускаються на офіційних заводах. Використання дешевих аналогів може призвести до позапланового ремонту, а в деяких випадках доведеться міняти абсолютно весь комплект запчастин.

Заміна газорозподільного ременя проводиться нашими фахівцями на спеціалізованому обладнанні. Високий рівень складності такого ремонту вимагає залучення до роботи компетентних фахівців та досвідчених робітників. В автосервісному центрі "Кіровоград-АВТО" ми радо допоможемо Вам в будь-якій ситуації. Тож чекаємо на Вас за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Героїв Маріуполя, 123.

З будь-якими питаннями звертайтеся за телефонами: 

  • +38 (067) 550-83-46
  • +38 (067) 550-83-61
  • +38 (067) 550-83-53