Заміна колодок та дисків Кіровоград-АВТО

Вчасна заміна колодок та дисків – одна з найголовніших профілактичних робіт, яка дозволить Вашему авто служити довгі роки. Такого роду діагностика потребує компетентності та досвіду, а майстри автосервісного центру “Кіровоград-АВТО” якраз дуже добре розуміються на цій справі. Ми володіємо новітніми інструментами, використовуємо в роботі ліцензійні розхідні матеріали та комплектуючі. Все це є запорукою якості виконаних робіт, позитивних відгуків наших замовників та довгих років служби авто.

 

 

Як саме працюють гальмівні колодки та диски

Запорукою довготривалої роботи машини після ремонту є використання якісних деталей та складових. Від них напряму залежить Ваша безпека та безпека Ваших пасажирів. Оскільки гальмівна система є вкрай важливою в будь-якій дорожній ситуації, пропонуємо дізнатися про неї трохи більше.

Гальмівна система складається з двох основних елементів – гальмівних колодок і дисків. Під дією гідравліки гальмівної системи колодки дуже сильно тиснуть на робочу поверхню гальмівного диска. В результаті потужної сили тертя, яка поступово зменшує кількість обертів колеса, транспортний засіб трохи сповільнюється або повністю зупиняється, коли це необхідно. Внаслідок цього процесу колесо виділяє енергію, яка перетворюється на тепло. Це призводить до перегріву гальмівного диска, його поверхня стає тоншою і менш захищеною. Згодом колодки та диски зношуються, тому потребують своєчасної заміни на нові. В автосервісному центрі “Кіровоград-АВТО” на вулиці Героїв Маріуполя, 123, вони завжди є в наявності.

 

Коли Вашому авто потрібна планова перевірка 

Якщо Ви часто практикуєте нерівномірне гальмування, то змушуєте деталі швидше псуватися, а отже – пришвидшуєте строки візиту до автомайстерні. Різкі розгони також можуть нашкодити авто, тому все ж краще керувати машиною плавно. Впливають на стан транспорту дороги, те, як саме зберігається машина, опади, перепади температур. 

Рекомендуємо проходити технічний огляд транспортного засобу кожні 100-150 тис. кілометрів пробігу. Ви можете самі визначити, як сильно стерлися диски, за допомогою штангенциркуля. Якщо зношеність дисків становить 2-3 мм і більше від первинної товщини, значить настав час звернутися в автосервіс. 

Заміна колодок та дисків потрібна і в разі виникнення на їх поверхні таких дефектів, як тріщини, нерівності, іржа. Нетиповий скрип, свист або брязкіт при натисканні на педаль гальма – також привід завітати до нашого автосервісного центру "Кіровоград-АВТО" та отримати професійну консультацію компетентного персоналу. 

 

 

Чи можна самостійно діагностувати проблеми з гальмами?

Ваша машина завжди подає сигнали про допомогу. Тож радимо не ігнорувати, якщо помітили наступне: 

  • авто погано слухається при різкому гальмуванні; 
  • збільшився гальмівний шлях;
  • машину заносить в сторону;
  • шумлять колеса;
  • педаль гальма не виявляє спротиву, “провалюється”.

 

АЦ "Кіровоград-АВТО" надає послуги досвідчених майстрів різної спеціалізації. Ми знаємося на машинах різних років випуску та всіх існуючих марок, адже працюємо на ринку більш ніж 30 років. Ми залюбки здійснимо підбір оптимальних колодок та дисків, швидко та якісно встановимо нові та проконсультуємо Вас в разі виникнення будь-яких питань.