Заміна оливи та рідин Кіровоград-АВТО

Заміна оливи та рідин – необхідна процедура, яку регулярно мають проходити автовласники, котрі люблять своє авто та хочуть, аби воно працювало якомога довше. Процедура впливає на довговічність роботи двигуна та інших систем авто. Регламент заміни олив та рідин прописаний в керівництві користувача кожної марки  транспортного засобу. Інтервали різні та залежать від багатьох факторів, які ми обговоримо детальніше. 

 

 

Які параметри впливають на розхід рідин?

Включення-вимкнення систем авто та тривале очікування в заторах може призвести до надмірного нагрівання двигуна, внаслідок чого відбувається перерозхід автомобільних рідин. 

Інша причина – нерегулярне користування машиною. Автотранспорт створений для руху, тому довге очікування на стоянці або в гаражі не найкращим чином на нього впливає. Причина проста: механічні деталі можуть заіржавіти, запилитися або замерзнути, а в русі вони змащуються та прогріваються. Це значно покращує стан всіх рухомих компонентів і позитивним чином впливає на довговічність систем. 

Якщо Вам часто доводиться користуватися об'їзними пильними дорогами – знайте, що це теж зношує всі системи авто, в тому числі є причиною надмірного споживання рідин. 

Деякі водії забувать прогріти машину перед тим, як вирушати. А робити це необхідно не тільки в холодну пору року, а й навіть влітку. Непрогрітий мотор швидше зношується, а також витрачає більше оливи та змащувальних матеріалів.

 

Які рідини можна замінити в АЦ “Кіровоград-АВТО”?

Заміна масляного фільтра і моторного масла. Ми дуже радимо виконувати цю процедуру згідно з графіком, рекомендованим виробником. У середньому це кожні 5000 км або двічі на рік. Коли міняти масляний фільтр і моторне масло, залежить і від клімату, пори року, дорожніх умов, марки автомобіля, року випуску тощо.

Заміна оливи в коробці передач. Ця рідина дозволяє автомобілю плавно рушати з місця і швидко гальмувати, керувати авто плавно і впевнено. Під час експлуатації масло не повинно мати стороннього запаху, бажано, аби воно довгий час зберігало всі свої початкові властивості, такі як колір, чистота і в'язкість. Оскільки масло знаходиться в герметичній ємності, його рівень залишається приблизно однаковим протягом усього терміну експлуатації автомобіля. Але і його потрібно міняти, приблизний термін – через кожні 80 000-100 000 км пробігу.

Заміна охолоджувальної рідини. Вона запобігає перегріву двигуна і підтримує його оптимальну температуру. При зниженні рівня антифризу можуть виникнути такі небажані наслідки: проблеми з двигуном, перегрів запчастин, поява диму під капотом. Необхідно регулярно поповнювати рідину, а повністю змінювати її ми рекомендуємо кожні 2-3 роки.

Заміна гальмівної рідини. Цей компонент також циркулює в закритій системі, тому його рівень не змінюється тривалий час. Ми рекомендуємо кожні 2-3 роки проводити невеликий тест цієї рідини та оцінювати її колір та інші параметри, задані виробником.

 

 

Майстри АЦ “Кіровоград-АВТО” здійснять підбір оптимального масла/оливи та інших рідин, проведуть оцінку злитої рідини та роботи пов’язаних з нею систем. Оцінити рівень та інші параметри рідин, що використовуються в Вашому авто, можна в автосервісному центрі “Кіровоград-АВТО”, що розташований за адресою: м. Кропивницький, вул. Героїв Маріуполя, 123 (в напрямку Кільцевої дороги).