Заміна оливи в МКПП та АКПП Кіровоград-АВТО

Коробка перемикання передач – це складний і важливий елемент будь-якого автомобіля. Оскільки вона працює в закритому просторі і регулярно піддається впливу високих температур, за її працездатністю слід спостерігати особливо ретельно. Наші майстри, що працюють за адресою: м. Кропивницький, вулиця Героїв Маріуполя, 123, завжди раді допомогти з діагностикою Вашого автомобіля, ремонтом КПП та заміною рідин.

 

 

Навіщо потрібні оливи в авто

Олива – це мастильна рідина, яка запобігає тертю та пошкодженню деталей і попереджає їх ураження. Без оливи всі вузли і механізми автомобіля можуть швидко втратити працездатність. У механічних коробках передач масло використовується для змащування деталей, а в автоматичних коробках передач воно виконує роль трансмісійної рідини, знижуючи ризик перегріву КПП.

Оскільки масло знаходиться в закритому баку, деякі автомобілісти помилково вважають, що можна використовувати одну й ту саму рідину протягом тривалого часу. Але ми все ж рекомендуємо вчасно реагувати на потреби автомобіля і заздалегідь ретельно змащувати всі механізми.

 

Коли майстри “Кіровоград-АВТО” радять міняти оливу?

Деякі автовиробники вказують у своїх інструкціях з обслуговування, що оливу було залито в трансмісію один раз на заводі і подальша його заміна не потрібна. Але зі свого досвіду можемо сказати, що краще замінити масло кілька разів, ніж шукати причину збою якоїсь системи автомобіля.

Тому без будь-якого втручання приблизний термін служби коробки передач становить 5-7 років або 120 000-150 000 км пробігу. Інші фактори визначаються окремо і враховують рік випуску транспортного засобу, марку, умови експлуатації, стан доріг та багато чого іншого. 

Автомобілі часто подають сигнал про ламання. Так, якщо ви чуєте незвичайні звуки з коробки передач, споглядаєте виділення пінистої рідини, відчуваєте явний запах гару – краще негайно зверніться в наш автосервісний центр. 

 

Ось ще кілька ознак:

  • для перемикання передач потрібно докласти додаткових зусиль;
  • шуми в коробці передач;
  • витік трансмісійної рідини;
  • часто загоряється індикатор перевірки двигуна.

 

 

Заміна оливи в коробці передач – це дуже важлива процедура для довговічності роботи МКПП/АКПП. Наш сервіс надає послугу заміни оливи в коробці передач будь-якого типу. Використання спеціального обладнання, покращення рівня безпеки та комфорту, врахування всіх вимог автовиробника, стану авто та умов експлуатації – ось принципи, на які автосервісний центр "Кіровоград-АВТО" спирається у своїй роботі.

Будемо раді бачити Вас за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Героїв Маріуполя, 123 (Подільський район)

Телефонуйте з будь-якими питаннями:

  • +38 (067) 550-83-46
  • +38 (067) 550-83-61
  • +38 (067) 550-83-53