Заміна свічок Кіровоград-АВТО

Не всі автомобілісти приділяють такому елементу, як свічки, необхідну увагу. Однак вони є важливою частиною правильної роботи автомобіля, оскільки від того, чи  з'явиться своєчасно іскра, залежить стабільна робота всього двигуна.

Автомобільні свічки призначені для запалювання паливно-повітряної суміші в бензинових двигунах внутрішнього згоряння. Займання відбувається, коли між електродами свічки виникає напруга від декількох тисяч до десятків тисяч вольт. Свічки запалювання слід змінювати кожні 30 000-60 000 км. 

 

 

До інших характеристик свічок відносяться:

  • надійна робота при високій напрузі, котра сягає 40 тис. вольтів;
  • відмінні ізоляційні якості;
  • здатність витримувати температуру до 1000 градусів Цельсія;
  • супротив хімічним речовинам, що потрапляють з інших систем авто;
  • супротив тепловому удару.

Якщо в разі діагностики поточного стану свічок та роботи пов’язаних систем знайшлися помилки, це може вплинути на нормальне функціонування мотора. Далі можуть постраждати поруч розташовані елементи, що стане причиною складного та дорогого ремонту.

 

Що ми радимо в разі несправності свічок 

Фахівці автосервісного центру “Кіровоград-АВТО” підкреслюють, що в такій ситуації може виникнути детонація. Причиною запалювання є зниження потужності, через що іскра не може швидко, але плавно дати поштовх для подальшого запалення свічки. В результаті в роботі системи виникає пауза, а потім – різкий потужний спалах, котрий і провокує детонаційну реакцію. Погодьтеся, що така поведінка шкодить не лише машині, але й може стати причиною більш серйозних наслідків.  

Інколи трапляється так зване калільне запалювання, внаслідок якого іскра формується за допомогою гарячого електрода. Це також провокує різкий нагрів сусідніх елементів і загрожує виходом їх з ладу. 

 

 

Ще декілька причин, що впливають на роботу системи: 

  • погіршення стану ізоляційного матеріалу елементів живлення; 
  • різкі перепади напруги у свічках; 
  • дуже брудні елементи авто; 
  • зниження провідності електродів, 
  • деформація запчастин і т. д. 

Якщо Ви помітили проблеми з запуском або машина довго набирає обороти, витрачає палива більше, ніж звичайно, на дисплеї постійно виникають індикатори помилок – Вам точно потрібна оперативна заміна свічок. 

 

Що очікувати від ремонту машини в АЦ “Кіровоград-АВТО”

Високі експлуатаційні характеристики нових свічок миттєво покращать стан авто та позитивно відобразяться на його поведінці на дорозі. Наша основна мета – врахування всіх вимог автовиробника, саме тому ми використовуємо лише сертифіковані запчастини, а роботу виконують спеціалісти професійного рівня. Ми гарантуємо, що після відвідування нашого автосервісного центру Ваш транспортний засіб працюватиме без будь-яких нарікань. 

Ми працюємо за адресою: м. Кропивницький, вул. Героїв Маріуполя, 123.