Зварювальні роботи Кіровоград-АВТО

Автосервісний центр “Кіровоград-АВТО” виконує ремонтні роботи авто будь-якої складності. Зварювальні роботи – мабуть, один з найчастіших запитів від наших шановних замовників. Ми маємо великий досвід в цьому сегменті та завжди з усією відповідальністю ставимося до поставлених задач.

Ремонт/зварювання кузова автомобіля відбувається кваліфікованими вузькопрофільними майстрами на професійному обладнанні з використанням лише ліцензійних комплектуючих від автовиробників. Така робота буває досить небезпечною, тому ми приділяємо особливу увагу підготовці кадрів, а також дотриманню техніки безпеки на робочих місцях. Всі наші колеги мають величезний досвід зварювання складних елементів авто. 

 

 

В яких випадках є доречним виконання зварювальних робіт?

Одним із найпоширеніших запитів є повернення кузова до первинного вигляду. В залежності від обсягу робіт ми пропонуємо два варіанти – ремонт або повну заміну кузова, у випадку коли відновлення пошкоджених елементів вийде дорожче, ніж їх заміна.

Зварювальні роботи проводяться для заміни або ремонту тріщин і косметичних дефектів піддонів, кондиціонерів, гальмівних дисків і т. д. При цьому мало хто хоче машину з безліччю швів та інших дефектів, тому особливу увагу майстри приділяють естетичній стороні роботи. 

Сучасні технології дозволяють виконувати зварювальні роботи не лише по металу, але й по пластику та склу. Зварювання – це швидкий та універсальний спосіб з'єднання окремих деталей, саме тому ця послуга доволі популярна в нашому АЦ "Кіровоград-АВТО".

 

Ремонт покроково 

Ремонт починається зі зняття пошкодженої деталі з машини і відправлення її в спеціалізований зварювальний цех. Там її ретельно промивають, знежирюють і просушують. Потім проводиться процес зварювання. 

Після того, як деталі охолонуть, робітники приступають до останнього етапу. Стики шліфуються, а з поверхонь прибираються всі нерівності. Тепер деталь готова до фінального фарбування. Якщо необхідно, ми додатково можемо обробити зварні шви інгібітором іржі, аби захистити їх в майбутньому. 

 

Основні типи зварювання

Електродугове зварювання виконується плавкими електродами. Потік аргону або гелію подається на поверхню, що ремонтується, викликаючи реакцію та з’єднуючи елементи. Цей спосіб чудово підходить для латання блоків двигунів, конденсаторів, деталей трансмісії тощо. Шви, створені за цією технікою, міцні та надійні. 

Контактне електрозварювання – метод, в якому для з’єднання деталей використовуються електроди. Вони проводять електричний струм через поверхню металу, нагріваючи його до дуже високої температури та, як наслідок, розплавляючи. Шви виходять дуже міцні, тому що стики перехрещені. Такий засіб поєднання елементів дуже надійний, але менш естетичний, ніж інші, тому краще використовувати його не на видних місцях. 

Газове зварювання виконується шляхом направлення суміші кисню та горючого газу на кінці двох елементів для їх плавлення та з’єднання у гарячому стані. Цей простий і універсальний спосіб підходить для з’єднання тонких елементів. 

 

 

На перший погляд, зварювальні роботи проводяться легко та швидко. Але майстер має добре знатися на властивостях матеріалів, з якими працює. До того ж робота з гарячими елементами потребує використання якісного обладнання та витратних матеріалів. Потрібно чітко дотримуватися інструкції та правил безпеки, бути вкрай обачними та знати, як уникнути травмування. Тож радимо довірити такі роботи професіоналам своєї справи, а ми Вам в цьому допоможемо.

Чекаємо на Вас в нашому салоні за адресою: вул. Героїв Маріуполя, 123. Записатись на сервіс та отримати детальну інформацію можна також за телефоном +38 (067) 550-83-53.