31.03

Покупка автомобиля КIА не выходя из дома # KIAОНЛАЙН

 

 

 

Шановні клієнти!

 

«Турбота родини KIA» - це не просто слоган, а принцип роботи дилерської компанії «Кіровоград-Авто», спрямований на забезпечення комфорту та безпеки наших клієнтів і співробітників.

Зважаючи на обставини, пов’язані з карантинними заходами, введеними органами державної та місцевої влади, дилерська мережа Kia в в м. Кропивницький переходить на особливий режим роботи, в рамках якого ми прагнемо надати Вам максимум можливостей для онлайн-комунікації з найближчим до Вас офіційним дилером Kia.

Так, для забезпечення максимальної безпеки клієнтів та співробітників наших дилерських центрів, нами вжито наступних заходів:

 

 1. В період дії карантину автосалоні не приймають відвідувачів та не проводять офлайн демонстрації продукції, не здійснюють очне консультування.

Натомість, ми робимо все можливе, щоб наші клієнти могли отримати максимум інформації з питань вибору та придбання автомобілів онлайн. На сайті до Ваших послуг:

 

 • інформація щодо актуального модельного ряду, комплектацій та цін;
 • можливість завантажити брошуру;
 • можливість побачити обраний автомобіль у одному  з доступних для придбання в Україні кольорів, а також здійснити віртуальний тур інтер’єрами найпопулярніших моделей;
 • інформація щодо вартості ТО та форма запису на сервісне обслуговування;
 • можливість отримати консультацію щодо віддаленого оформлення всіх документів, потрібних для придбання авто;
 • форми зв’язку з менеджерами, в тому числі за допомогою популярних месенджерів, електронної пошти, телефону.

 

 1. Згідно із діючим законодавством продовжують працювати у особливому режимі:
 •  зони ремонту автомобілів;
 •  відділення банків, розміщені на території дилерських підприємств;
 •  представництва страхових компаній, розміщені на території дилерських підприємств.

 

При цьому співробітники забезпечені засобами індивідуального захисту, в тому числі антисептичними препаратами, одноразовими медичними масками/респіраторами. Співробітники дотримуються дистанції не менш ніж 1,5 м. під час спілкування. Робота зон сервісу організована таким чином, щоб загальна кількість співробітників на ділянці не перевищувала 10 осіб.

На додачу до вищезгаданого  проводиться щоденний контроль стану здоров’я співробітників.

 

 1. На період дії карантину офіційні дилери реалізують адресну доставку придбаних товарів на адресу, окремо узгоджену сторонами Договору купівлі-продажу автомобіля з урахуванням місця проведення сервісно-технічної підготовки автомобіля до продажу.

 

Станом на сьогодні офіційна дилерська мережа Kia в Україні готова задовольнити попит на автомобілі та їх сервісне обслуговування в повному об’ємі.

Команда "Кіровоград-Авто" бажає Вам міцного здоров’я та приємних покупок!

 

 

 

Довідка

Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» включає наступні моделі – Cee’d, cee’d Sportswagon, Optima, Picanto, Rio (седан та хетчбек), Sorento, Soul, Sportage, Niro, Stonic.

 _________________

Офіційний дилер автомобілів КІА – компанія «Кіровоград-Авто» – заснована Корпорацією УкрАВТО.

Веб-сайт – https://kia.kr.ua/

KIA на Facebook - https://www.facebook.com/kirovogradavto.ua/

Корпорація KIA Motors, заснована у 1944 році, є найстарішим автомобільним підприємством Південної Кореї. Продаж продукції відбувається в широкій дилерській мережі, в яку входять понад 4600 автосалонів в 172 країнах світу.

Веб-сайт – https://kia.kr.ua/